Vertical-limits.pl - Szkoła wspinania

Wyjazdy w skały

Maj 17th, 2010

Najprzyjemniejszą i najskuteczniejszą metodą treningu jest praktyka!

Trzymając się tej zasady oferujemy Wam jedniodniowe wyjazdy w skały pod okiem odpowiedniej kadry. Destynacjami naszych wypadów będą skałki Jury, zarówno w okolicach Krakowa, jak i Jury Północnej, a także takie miejsca jak Rożnów, skałki podhalńskie (Kramnica, Jaroniec, Obłazowa), czy również rejony boulderowe takie jak: Muchówka, Ciężkowice, ogródki boulderowe na Jurze.

Jeżeli będziemy mieli więcej niż jeden dzień do dyspozycji, wtedy spectrum możliwych sektorów znacznie się nam powiększa!!!

Istotą takich wyjazdów jest nie tyle poznawanie nowych miejsc co podnoszenie swoich umiejętności i poszerzanie swoich możliwości w skale. A wszystko to nie tylko w celu szybszego i skuteczniejszego pięcia się po drabinie trudności skalnych, co po prostu w celu jeszcze intensywniejszego rozkoszowania się samym ruchem w skale… Im pewniej się w skale czujemy, tym mniej uwagi poświęcamy stresowi, a więcej czystej przyjemności wspinania!

Terminy oraz miejsca są ustalane indywidualnie. Cena za 8 godzinny dzień wspinania to 250zł –  do podziału pomiędzy wszystkich uczestników wyjazdu.


ZGŁOSZENIA