Sekcje wspinaczkowe

Podnoszenie swojego poziomu wymaga treningu. Dotyczy to również wspinania. Specjalnie do tego celu stworzonym obiektem jest sztuczna ściana wspinaczkowa, na której to w sezonie zimowym oraz w pochmurne i deszczowe dni, lub poprostu wtedy, kiedy nie ma czasu na wyjazdy w skały, spotykamy sie aby szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Poprzez udział w naszych sekcjach, dowiesz się w jaki sposób pracować nad swoimi słabymi stronami, w jaki sposób wykorzystywać swoje najmocniejsze atuty, jak trenować i co robić aby systematycznie podnosić swój poziom wspinaczkowy.

 

  • Prowadzimy grupy na każdym poziomie zaawansowania – równie skutecznie nauczymy Cię podstawowego „skręcania” co i profesjonalnych metod treningowych

 

  • Treningi prowadzimy w małych grupach (4-8 osób) – pozwoli Ci to maksymalnie efektywnie wykorzystać czas spędzony na zajęciach

Kiedy?

Sekcja poranna I: poniedziałki i środy w godzinach 10-12

Sekcja poranna II: wtorki i czwartki w godzinach 10-12

Sekcja popołudniowa I: poniedziałki i środy 20-22

Sekcja popołudniowa II: wtorki i czwartki 18-20

W przypadku większej ilościu osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć w innym terminie – prosimy o kontakt.

 

Gdzie? 

W Krakowie prowadzimy zajęcia w Reni-Sporcie, w Centrum Wspinaczkowym Forteca, na krakowskiej Koronie i Avatarze. Staramy się nie trenować na jednej tylko ścianie, a wykorzystywac to, że każda ściana ma zupełnie inne atuty. Tak więc, tam gdzie fajnie się wspina z liną będziemy wspinać się z liną, a tam gdzie się fajnie balderuje – będziemy balderowć :)

Pamiętaj! Instruktorów jest wielu. Bądź zawsze pewien, że uczysz się od najlepszych! Zapraszamy do zakładki Instruktorzy.

 

Cennik

Miesiąc zajęć, które odbywają się dwa razy w tygodniu w wybranych grupach: 140zł. 

Do powyższej opłaty należy doliczyć koszt wejść na ścianę (np. karnet miesięczny lub pojedyncze wejściówki).

Trening indywidualny ulgowy 45,00 zł + bilet wstepu.

Trening indywidualny normalny 60,00 zł + bilet wstępu.