Vertical-limits.pl - Szkoła wspinania

Dlaczego u nas?

Czerwiec 10th, 2010


Oferta ta jest skierowana do osób posiadających już pewne doświadczenie wspinaczkowe w skałkach. Głównym założeniem organizowanych obozów jest podnoszenie umiejętności wspinaczkowych uczestników. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób pracować nad swoimi słabymi stronami, w jaki sposób wykorzystywać swoje najmocniejsze atuty w skale, jak trenować i co robić aby systematycznie podnosić swój poziom wspinaczkowy – jest to znakomity pomysł na spędzenie wolnego czasu. Obozy są również doskonałym miejscem dla osób, które nabrały już pewnych umiejętności na sztucznych obiektach i chciałyby „przenieść” je w skały.

Dlaczego u nas? Nasi instruktorzy dysponują nie tylko bogatym doświadczeniem szkoleniowym, ale, co również bardzo ważne,  nadal bardzo intensywnie wspinają się w skałkach i górach, osiągając bardzo dobre wyniki sportowe. Te dwie cechy gwarantują odpowiednią opiekę instruktorską oraz podwyższenie swojego poziomu wspinaczkowego podczas obozów wspinaczkowych oraz późniejszych wspólnych treningów. Zapraszamy do zakładki INSTRUKTORZY.

Organizujemy obozy dla osób na wszystkich poziomach, bez względu na posiadany „staż” wspinaczkowy. Nie ma znaczenia czy dopiero zacząłeś się wspinać, czy może wspinasz się już kilka lat – na pewno odnajdziesz się na naszym obozie, a nasza doświadczona kadra postara się o to, żebyś jak najwięcej na nim skorzystał.

Podobnie jak w przypadku kursów wspinaczkowych, mamy dla Ciebie kilka opcji obozów do wyboru:

 

Obozy w Polsce:

- Jura

- Sokoliki

 

Obozy za granicą:

- Frankenjura

- Hollental

 

Ponadto miło nam poinformować, że od maja 2010 roku, wszyscy kursanci, którzy ukończą w naszej szkole kurs wspinaczkowy lub wybiorą się z nami na obóz wspinaczkowy, bez żadnych dodatkowych opłat będą mogli zostać członkami Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego. Siedziba klubu mieści się w samym sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej – w Rzędkowicach, jednak wśród członków klubu znajdziecie ludzi z najodleglejszych części kraju. Członkostwo w klubie daje możliwość poznania wielu ciekawych osób, uczestnictwa w szkoleniach i wyjazdach klubowych, prelekcjach i wielu cyklicznych, weekendowych spotkaniach.