Vertical-limits.pl - Szkoła wspinania

Dlaczego u nas?

Maj 26th, 2010

Czemu kursy w VL i co nas wyróżnia?

1.
Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość szkolenia – świadomość i zrozumienie tego, co się dzieje “tu i teraz” co jest w trakcie wspinania kluczową umiejętnością.Bo przecież chodzi oto aby cieszyć się wspinaniem długo i szczęśliwe, czyli bezpiecznie. Naszym zadaniem jest przekazanie kursantom tej umiejętności.
2.
Program szkoleń, który został wielokrotnie przemyślany i sprawdzony. Gwarancją jakości są pozytywne opinie kursantów zarówno o programie kursów jak i naszych instruktorach. Referencje znajdziecie tutaj…
3.
Nowoczesna metodyka nauczania, dzięki której tę „świadomość i zrozumienie” nasi kursanci mogą nabyć. Co to oznacza? Warsztaty w miejsce nudnych wykładów teoretycznych i koniec z programową rutyną kursów.
4.
Pasja – nie tylko wspinanie, ale również praca z ludźmi jest naszą pasją. Wyzwaniem dla nas jest nie tylko nauczenie Was wspinania, ale również pokazanie możliwych dróg rozwoju i zmotywowanie do dalszego rozwoju Waszej kariery wspinaczkowej.
5.
Wymagamy – tak, wymagamy. Przede wszystkim zaangażowania, które jest niezbędną cechą osobowości każdego wspinacza.
6.
Po ukończonym kursie przekazujemy Wam materiały dydaktyczne, dzięki którym będzie mogli w każdej chwili odświeżyć sobie informacje nabyte na kursach.

 

Co najważniejsze – mamy motywację do tego, by uczyć, pomysł na to, jak szkolić profesjonalnie oraz wizję, którą będziemy realizować.


Dzięki współpracy z wieloma sklepami na terenie Krakowa i dystrybutorami sprzętu wspinaczkowego dla naszych kursantów oferujemy możliwość zakupu wszelkiego rodzaju sprzętu górskiego z rabatami nawet do 30% w stosunku do ceny sklepowej!