Vertical-limits.pl - Szkoła wspinania

Kursy

Maj 26th, 2010

 

Po co kurs wspinaczkowy?

Dla kursanta podstawowym zadaniem jest nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz doświadczenia, które pozwolą mu po ukończonym kursie bezpiecznie się wspinać.

Dla instruktora głównym wyzwaniem jest takie poprowadzenie kursu, aby uczestnicy po zakończeniu szkolenia mieli świadomość i umiejętności, które pozwolą im się w przyszłości bezpiecznie wspinać. Równie ważnym jest, by podzielić się swoim doświadczeniem z kursantami oraz wskazać możliwości  dalszego rozwoju.

Mając wszystkie powyższe na uwadze oferujemy Wam system szkoleń VL, którego zadaniem jest zarówno odpowiednie przygotowanie do wspinania, jak i dalszy rozwój Waszej kariery jako wspinacza.

I etap, czyli przygotowanie – w tym miejscu oferujemy kurs wspinaczki skalnej, który przygotuje Was do samodzielnego wspinania w skałach.

II etap, czyli rozwój – dalsze, bardziej zaawansowane kursy (tatrzańskie, na własnej asekuracji,  lodowe i drytoolowe), obozy wspinaczkowe oraz zajęcia sportowe na sztucznej ścianie mają za zadanie rozwinąć i poszerzyć Wasze umiejętności wspinaczkowe.

Serdecznie zapraszamy!