Vertical-limits.pl - Szkoła wspinania – weekendowe kursy skałkowe, kursy wspinaczkowe, obozy, sekcje i treningi…

Dlaczego u nas?

1.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość szkolenia – świadomość i zrozumienie tego, co się dzieje „tu i teraz”, co jest w trakcie wspinania kluczową umiejętnością. Bo przecież chodzi oto, aby cieszyć się wspinaniem długo i szczęśliwe, czyli bezpiecznie. Naszym zadaniem jest przekazanie kursantom tej umiejętności.

2.
Program szkoleń, który został wielokrotnie przemyślany i sprawdzony. Gwarancją jakości są pozytywne opinie kursantów zarówno o programie kursów jak i naszych instruktorach. Referencje znajdziecie tutaj…

3.
Nowoczesna metodyka nauczania, dzięki której tę „świadomość i zrozumienie” nasi kursanci mogą nabyć. Co to oznacza? Warsztaty w miejsce nudnych wykładów teoretycznych i koniec z programową rutyną kursów.

4.
Pasja – nie tylko wspinanie, ale również praca z ludźmi jest naszą pasją. Wyzwaniem dla nas jest nie tylko nauczenie Was wspinania, ale również pokazanie możliwych dróg rozwoju i zmotywowanie do dalszego rozwoju Waszej kariery wspinaczkowej.

5.
Wymagamy – tak, wymagamy. Przede wszystkim zaangażowania, które jest niezbędną cechą osobowości każdego wspinacza.

6.
Po ukończonym kursie przekazujemy Wam materiały dydaktyczne, dzięki którym będzie mogli w każdej chwili odświeżyć sobie informacje nabyte na kursach.

7.
Każdy uczestnik kursu lub obozu wspinaczkowego w naszej szkole, otrzymuję niepowtarzalną szansę zostania członkiem Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego, bez żadnych dodatkowych opłat, członków wprowadzających etc.!

8.
W przypadku wspólnego zgłoszenia się 2 osób, każda z tych osób otrzyma rabat w wysokości 5% ceny kursu. Dla trójki osób rabat ten wynosi 10%, a dla czwórki - 15%. Dodatkowo w przypadku zgłoszenia się conajmniej trójki osób, możemy ustalić indywidualny termin poszczególnych zajęć lub całego kursu.

9.
Co najważniejsze – mamy motywację do tego, by uczyć, pomysł na to, jak szkolić profesjonalnie oraz wizję, którą będziemy realizować.

Pozdrawiamy,
Kadra Instruktorska Szkoły Wspinania Vertical-Limits