Kursy skałkowe 2012

Po co nam kurs skałkowy?

Kurs skałkowy jest pierwszym obowiązkowym etapem, który trzeba zaliczyć, jeżeli chcecie spróbować swoich sił we wspinaniu. Na kursie tym nie tyle zakosztujecie samego wspinania, co przede wszystkim zdobędziecie niezbędną wiedzę na temat tego, jak wspinać się bezpiecznie i skutecznie, tak aby przez wiele lat móc cieszyć się tym sportem.

Dla nas głównym wyzwaniem jest takie poprowadzenie kursu, aby uczestnicy po zakończeniu szkolenia posiadali taką wiedzę i umiejętności, które pozwolą im się w przyszłości bezpiecznie wspinać. W tej kwestii bazujemy na naszym bogatym doświadczeniu wspinaczkowym i edukacyjnym.

Kursy prowadzone są w grupach 2 – 4 osobowych, a terenem działań w zależności od wybranej opcji są skałki podkrakowskie, Jura Północna, Sokoliki lub jeden z najsłynniejszych rejonów skałkowych w Europie – niemiecka Frankenjura.

Nasze programy szkoleń opracowaliśmy na podstawie programów PZA, rozwijając pewne ich aspekty, które uznaliśmy za wyjątkowo istotne. Dynamika prowadzenia kursu jest jednak zawsze dostosowana tempem do potrzeb Kursantów.

Rodzaje kursów w naszej szkole:

Podstawowy kurs wspinaczki skalnej

Rozszerzony kurs wspinaczki skalnej

Weekendowy kurs wspinaczki skalnej (program podstawowy) 

Kurs wspinania na drogach ubezpieczonych

Kurs wspinania na drogach nieubezpieczonych 

Podstawowy kurs wspinaczki skalnej na Frankenjurze 

Czas trwania kursów (ilość dni):


 

Promocje: 

W przypadku wspólnego zgłoszenia się więcej niż jednej osoby – przyznajemy rabaty na kursy:

2 osoby 5%
3 osoby 10%
4 osoby 15%

W przypadku zgłoszenia się grupy minimu 3 – osobowej istniej możliwość ustalenia indywidualnego terminu szkolenia.